img
Blog Post Title

FIRMA Z TRADYCJĄ
Swoją przygodę rozpoczęliśmy w 1993 roku i od tamtej pory nieustannie tworzymy, zdobywamy doświadczenie
i wiedzę, rozwijamy umiejętności oraz dążymy do doskonałości. Wszystko po to, by spełnić najśmielsze marzenia i oczekiwania naszych Klientów. Wiele lat ciężkiej pracy, nauki i zaangażowania sprawiły, że odnieśliśmy sukces w naszej branży. Pragniemy się tym dzielić z Wami, byście dzięki naszym meblom zawsze czuli komfort zarówno dla ciała jak i oka.

TWORZYMY Z PASJĄ   
Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Tak jak każdy człowiek jest inny, tak inne są jego oczekiwania. Naszą pasją jest ich spełnianie. Zawsze analizujemy pomysły naszych Klientów, przedstawiamy rónież własne koncepcje i projekty opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia oraz najnowszych trendów w projektowaniu mebli. Każde wyzwanie, nawet jeśli wydaje się niemożliwe dla nas jest wykonalne. 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ
Meble kuchenne muszą być odporne na dużą wilgotność powietrza, podwyższoną temperaturę oraz intensywną eksploatację, dlatego też wykonujemy je z materiałów wysokiej jakości co w połączeniu z profesjonalnym montażem zapewnia ich długotrwałe funkcjonowanie. Garderoby i szafy wnękowe powinny być wygodne
i funkcjonalne, dzięki nam będą idealnie pasować do Waszego mieszkania, nadając mu estetycznego
i eleganckiego wyglądu.

Dane teleadresowe

img

K DESIGN STUDIO

58-112 Grodziszcze 129B
Tel +48 605 688 026
e-mail: k@k-designstudio.eu